Dolar : Alış : 5.8564 / Satış : 5.8670
Euro : Alış : 6.5172 / Satış : 6.5289
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul8°CHafif Yağmur

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 44 Kategoride 590 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Adres : Atatürk Caddesi Rüzgarlı Bahçe Mahallesi Şehit İbrahim Gürhan Sokak Ayhan Ata İş Merkezi No : 1 Kat : 4 D : 4 Kavacık
Telefon : 02164255656
Faks : 02166800816
E-Posta : info@numuzik.com.tr
Websitesi : www.numuzik.com.tr
Üyelik Tarihi : 07 Eylül 2014

Nü Müzik Prodüksiyon

KURULUŞ AMACI

NÜ Müzik Prodüksiyon Yapım’ın kuruluş amacı, eserlerimin, albümlerimin ve bu şirkete bağlı tüm yapıtların aynı çatı altında toplanmasını ve korsan yayıncılığa dur diyebilmek için kişisel çalışmalarıma kurumsal araç olmasını sağlamaktır. NÜ Müzik Prodüksiyon Yapım bugün gelinen noktada, (doğru projelere yatırım yapmanın kaçınılmaz sonucu olarak) büyümenin engellenemez aşamaya gelmesiyle müzik yapımdan konser organizasyonlarına, televizyon programlarından bilişim sektöründe de hizmet veren, ayakları yere sağlam basan, kurumsal anlamda alt yapısı hazır ve deneyimli bir kadroya sahip olmanın avantajıyla sürekli büyüme ivmesini yakalamış bir şirket olarak karşınıza çıkmaktadır.

MİSYONUMUZ

NÜ Müzik Prodüksiyon Yapım olarak Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve Telif Hakları Yasası’na uygun olarak eser sahipleri haklarının Türkiye’de de dünya standartlarında işletilmesi amacına kurumsal olarak katılmak ve bu konuda her türlü çalışmaya sadece besteci ve söz yazarı olarak değil aynı zamanda da bir yapımcı olarak destek vermek misyonumuzdur. Diğer taraftan yapılan eserlerin bugünden yarına, diğer bir deyişle gelecek nesillere daha sağlıklı ve kalıcı olarak aktarılmasını sağlamak da biz sanatçıların asıl görevidir. Bu nedenle de, eserlerimi ve albümlerimi gelecek nesillere daha güzel bir biçimde aktarabilmek NÜ Müzik Prodüksiyon Yapım olarak şirketimizin asıl misyonudur.

VİZYONUMUZ

Doğudan Batıya Kuzeyden Güneye müziğin evrensel bir dil olduğu gerçeğinden yola çıkarak sanatsal içerikli, nitelikli ve ölümsüz eserler bırakmak vizyonumuzun ana ilkesidir. Sadece Türkiye için değil tüm dünya da müziğin evrensel bir dil ve araç olduğuna inanıyor, aynı zamanda da bu dili tüm etnik unsurlarıyla ve renkleriyle kullanarak ilahi aşkın suretleri olan insan üzerinden anlatılan tüm hikayelerin müziğe dönüştürülmesiyle vizyonumuzu belirliyoruz.

Firma Fotoğraf Galerisi

Firma Harita Bilgisi

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

 
İlgili Terimler :
Magazinzone